Президент наголошує на неприпустимості втручання центральних органів влади в діяльність місцевої влади

Президент України Віктор Янукович наголошує на неприпустимості втручання територіальних центральних органів влади в діяльність місцевої влади та бізнесу. Про це Глава держави сказав під час засідання Комітету з економічних реформ.

«До мене надходять непоодинокі звернення, що територіальні органи центральних органів влади, як кажуть, перегинають палку і тим самим втручаються в діяльність не тільки бізнесу, а й місцевих органів державної влади. Це неприпустимо», - сказав Віктор Янукович.

За словами Президента, голови державних адміністрацій повідомляють йому про міністерства, які не хочуть якісно співпрацювати та «перетягують» на себе повноваження місцевих влад. «Усю бюрократію потрібно викорінювати. Не може такого бути, щоб той чи інший чиновник у Києві знав краще, що треба робити в регіоні, ніж голова тієї чи іншої адміністрації», - наголосив Глава держави.

Якщо випадки такого втручання траплятимуться й надалі, Президент пообіцяв вживати дуже жорстких заходів.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

Опубліковано: 03 квітня 2013 року