Презентація проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2014 рік для депутатів міської ради

18 грудня в м.Біла Церква відбулася презентація проекту Програми соціально-економічного та культурного  розвитку міста на 2014 рік для депутатів міської ради.

В ході презентації заступник міського голови Г.Джегур та керівники ряду структурних підрозділів міської ради ознайомили депутатів міської ради з основними завданнями, які визначені на наступний рік, серед яких – встановлення меж м.Біла Церква,  забезпечення сприятливого бізнес-клімату та залучення інвестицій, ефективне використання бюджетних ресурсів, подальший розвиток всіх сфер життєдіяльності міста, благоустрою Білої Церкви  та ін.

Обговорюючи презентацію Програми, депутати міської ради висловили свої пропозиції щодо необхідності модернізації транспортних засобів на маршрутах загального користування та підвищення безпеки пасажироперевезень, будівництва об’їзних доріг, функціонування незаконно встановлених малих архітектурних форм, благоустрою внутрішньобудинковх проїздів та ін.

Після остаточного опрацювання проект Програми соціально-економічного та культурного  розвитку міста на 2014 рік буде винесено для  затвердження на чергове сесійне засідання міської ради , яке відбудеться  26.12.2013р.

Опубліковано: 18 грудня 2013 року