Презентація книги «Біла Церква. Історія та сучасність газетним рядком»

03 червня в м.Біла Церква нагоди 15-річчя громадсько-політичної газети Київщини «Юр’ївська земля» (шеф –редактор-А Голос) відбулася презентація книги «Біла Церква. Історія та сучасність газетним рядком».

В ході презентації виступаючі наголосили на вагомій ролі друкованих засобів масової інформації на процес формування суспільної думки, психологічного та морального розвитку підростаючого покоління та ін. Відмітили, що громадсько-політична газета Київщини «Юр’ївська земля» вже протягом 15 років оперативно, об’єктивно та різнопланово висвітлює події суспільно-політичного, соціально–економічного та культурного розвитку Білої Церкви.

Під час заходу присутні мали змогу ознайомитись із змістом книги «Біла Церква. Історія та сучасність газетним рядком», почути погляди, відгуки та думки про неї та ін.

В заході взяли участь начальник відділу культури та туризму міської ради П.Красножон, представники творчої інтелігенції, журналісти  міських ЗМІ.

Опубліковано: 04 червня 2013 року