Презентація досвіду інклюзивного навчання в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 для педагогів м. Славути Хмельницької області

03 листопада 2016 року Білоцерківська загальноосвітня школа  І-ІІІ   ступенів № 20 гостинно зустрічала делегацію педагогів м. Славути  Хмельницької  області. Педагогічний  колектив  закладу презентував досвід  запровадження інклюзивного навчання  в  загальноосвітній  школі. Учасники методичного діалогу мали можливість познайомитися з  організацією навчально-виховного процесу в школі з інклюзивним  навчанням, відвідати уроки в інклюзивних класах, з практики багаторічного  досвіду  роботи педагогіч­ного  колективу  дізнатися,  яким   саме  був  шлях  трансформації  загальноосвітнього  навчального  закладу  в   інклюзивну   школу,  які  труднощі  змушений  був  подолати  колектив  (а  це  не  лише  школярі  й  педагоги,  а  й  батьки  учнів),  щоб  досягти  успіху  й  забезпечити  насправді  рівний  доступ  до  якісної  освіти  всім  учасникам  навчально-виховного   процесу.

Шкільна  психологічна  служба розкрила  особливості   супроводу  інтеграції   дітей  з  особливими   освітніми  потребами.

Відповідаючи на запитання гостей, директор школи Борисюк О. Д.  зазначила,  що  досягти  відповідного   успіху  школа  змогла  лише  завдяки всебічній підтримці міської влади, управління освіти і науки Білоцерківської міської ради  та самовідданій праці педагогів  школи  –  колективу  справжніх  однодумців.

Опубліковано: 04 листопада 2016 року