Прес-конференція начальника відділу з питань землекористування

11 червня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяла участь начальник відділу з питань землекористування міської ради С.Ракарчук.

В ході прес-конференції начальник відділу з питань землекористування міської ради поінформувала присутніх про основні завдання, які здійснює відділ щодо управління земельними ресурсами міста, забезпечення проведення земельної реформи, яка спрямована на роздержавлення і приватизацію земель в місті, з урахуванням інтересів територіальної громади м. Біла Церква та раціонального використання земель. Зупинилася на роботі із зверненнями, заявами від громадян та суб’єктів підприємницької діяльності, які надходять до відділу з питань землекористування міської ради, більшість яких стосуються питань оформлення земельної ділянки у власність, в оренду, в постійне користування, викупу земельної ділянки тощо та дала відповіді на поставлені питання журналістів.

Опубліковано: 12 червня 2012 року