Покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку з нагоди 153-ї річниці з дня перепоховання Великого Кобзаря в Україні

22 травня в м.Біла Церква відбулося покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку з нагоди 153-ї річниці з дня перепоховання Великого Кобзаря в Україні.

В ході заходу присутні прослухали твори та пісні на вірші Т.Шевченка у виконанні акторів Київського академічного музично-драматичного театру ім..П.Саксаганського, хорових колективів Білоцерківського національного аграрного університету, Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу.

В заході взяли участь міський голова В.Савчук, заступники міського голови, керівники ряду структурних підрозділів міської ради,  представники громадськості та міських ЗМІ.

Цього ж дня в м.Біла Церква відбулася науково-практична конференція «Феномен Тараса Шевченка: погляд крізь віки», присвячена 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря, в ході якої було акцентовано увагу на ролі митця в становленні української державності, в розвитку національної літератури і мистецтва та ознайомлено із історією перебування поета в місті,   заходами, які проводилися в Білій Церкві щодо увічнення його  пам’яті та ін.

В роботі науково-практичної конференції взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу культури і туризму міської ради П.Красножон, начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, директор комунального закладу  Київської обласної ради «Білоцерківський краєзнавчий музей» Л.Діденко, голова правління Київського обласного творчого об’єднання «Культура», голова Київської обласної Національної спілки письменників України А.Гай, голова  Білоцерківського міськрайонного об’єднання  Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка В.Іванців, голова Київської обласної організації Національної спілки художників України О.Дмитренко, кандидат історичних наук, завідувач відділу інформаційно-краєзнавчої роботи Білоцерківської міської централізованої  бібліотечної системи, старший науковий співробітник комунального закладу  Київської обласної ради «Білоцерківський краєзнавчий музей» Є. Чернецький , представники творчої інтелігенції та громадськості міста.

Опубліковано: 22 травня 2014 року