Погашення податкового боргу на Київщині звільняє від кримінальної відповідальності

На початку року, у відомої авіакомпанії, виникла заборгованість по єдиному соціальному внеску до Пенсійного фонду України на суму понад 8,6 мільйонів гривень.

Після проведення відповідної роботи працівниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Київській області з керівниками підприємства, здійснення комплексу заходів за участю державних та судових органів і установ, в травні-червні цього року, відбулася реалізація майна авіакомпанії. Боржник добровільно сплатив до бюджету 8,2 млн. грн. у вигляді єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та на 2,7 млн. грн.  виплатив заборгованість із заробітної плати за грудень минулого року.

В зв’язку з погашенням повної суми збитків, вирішується питання щодо звільнення службових осіб від кримінальної відповідальності.

Опубліковано: 01 липня 2013 року