Подарунок від новорічного лелеки

02 січня міський голова Геннадій Дикий відвідав міський пологовий будинок, де в рамках щорічної акції «Новий громадянин міста» привітав маму, яка першою народила  в 2017 році.  Першим у Білій Церкві, а саме 1 січня 2017 року о 9.50 народився хлопчик – вагою 3650 г, зростом – 53 см.

У 29-річної мами Світлани Івасенко новонароджений Святослав – друга дитина.

Геннадій Дикий побажав, аби хлопчик ріс здоровим та щасливим на радість мамі, став надійним помічником. Міський голова вручив породіллі квіти та подарунок – дитячий зимовий комбінезон.

Як повідомив головний лікар Білоцерківського пологового будинку Анатолій Бондар, у 2016 році відбулося 1513 пологів, що на 95 менше, ніж минулоріч, народилося 13 двієнь.

У заході також взяли участь начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Олександр Литвинчук, представники місцевих ЗМІ.

Подарунок від новорічного лелеки

Опубліковано: 02 січня 2017 року