Пленарне засідання тридцять восьмої сесії Білоцерківської міської ради

14 лютого  відбулось пленарне засідання тридцять восьмої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому були розглянуті питання, які винесені на розгляд сесії міської ради.

В ході сесійного засідання депутатами міської ради були внесені зміни до рішень міської ради щодо утворення, визначення чисельності і затвердження персонального складу виконавчого комітету  міської ради та утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій.

Депутати міської ради прийняли рішення про затвердження об’єкта міської комунальної  власності до приватизації шляхом викупу, про розподіл фінансової підтримки між ветеранськими організаціями та  громадськими організаціями соціального спрямування, внесли  зміни до методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква, затвердженої рішенням міської ради від 21.06. 2012 р. № 620-27-VIі до Програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м.Біла Церква на період 2010-2014 р.р.,  затвердженої рішенням міської ради від 28.04.2010 р. № 1362.

Під час пленарного засідання депутати міської ради також прийняли рішення звернутися до голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка та голови Київської обласної ради О.Качного щодо недопущення закриття Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради –   К.Бугайчук, А.Король, О.Дудник, В.Мазуренко, В.Коверда (фракція Партії регіонів), І.Кошель, С.Беркут, М.Бондаренко, В.Малюк (фракція ВО «Батьківщина»), В.Борзак (фракція «Фронт змін»), Л.Дригало, В.Ямковий (фракція Народної партії), О.Марченко, В. Хмельницький, В.Панасов  (фракція ВО «Свобода»), Я.Яременко.

В різному виступили депутати міської ради М.Бондаренко (фракція ВО «Батьківщина»), Г.Музиченко (фракція Партії регіонів ), начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенников, прокурор м. Біла Церква, старший радник юстиції Г. Мельник, начальник Білоцерківського МРВ Управління СБУ в Київській області Р. Шульжук, представники ряду міських громадських  організацій та ЗМІ міста.

Опубліковано: 14 лютого 2013 року