Пленарне засідання тридцять шостої сесії Білоцерківської міської ради

28 грудня  відбулось пленарне засідання тридцять шостої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому було розглянуто питання, яке винесено на розгляд сесії міської ради.

В ході сесійного засідання депутатами міської ради було внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від 28.12.2011р. № 408-17-VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2012 рік», які пов’язані із надходженням додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ та ін.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови та представники ЗМІ міста.

Опубліковано: 28 грудня 2012 року