Пленарне засідання тридцять другої сесії Білоцерківської міської ради

30 листопада  відбулось пленарне засідання тридцять другої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому було обговорено питання, яке винесено на розгляд сесії міської ради.

В ході сесійного засідання депутатами міської ради було внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від 28.12.2011р. № 408-17-VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2012рік», які пов’язані із перерозподілом планових призначень з метою більш раціонального використання коштів.

В різному виступили депутати міської ради К.Бугайчук  (фракція Партії регіонів), Л.Дригало, В.Ямковий  (фракція Народної партії), В.Борзак (фракція «Фронт змін»), Я.Яременко , які підняли питання щодо функціонування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» та будинку змішаного типу „Материнка”, сміттєпроводів в міських багатоповерхових житлових будинках та ін.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету та представники ЗМІ міста.

Опубліковано: 30 листопада 2012 року