Пленарне засідання сорок шостої сесії Білоцерківської міської ради

26 вересня відбулось пленарне засідання сорок шостої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутати міської ради підтримали депутатський запит Л.Маринкевич (фракція ВО «Свобода») щодо функціонування міських автобусних маршрутів загального користування № 13 та 19.

Під час сесійного засідання депутати міської ради внесли зміни та доповнення до  рішення міської  ради від  25.12. 2012р.№ 849-35-VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2013 р.», затвердили Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у м.Біла Церква на 2013-2016 рр., Програму місцевих стимулів для медичних працівників м.Біла Церква на 2013-2015 рр.

Депутати міської ради погодили використання греблі Білоцерківського верхнього водосховища Товариством з обмеженою відповідальністю «ГІДРО-ІНВЕСТ» з метою будівництва конструкції водозабору мінігідроелектростанції. Внесли зміни до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 р., затвердженого рішенням міської ради від 21.11. 2012 р. № 775-31-VI. Прийняли рішення про збільшення статутного капіталу і внесення змін до Статутів комунальних підприємств Білоцерківської міської ради «Білоцерківсвітло», затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 20.12. 2012 р. № 844-34-VI, «Житлово-експлуатаційна контора  №7», затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 25.10.2007р. № 525 та «Білоцерківтепломережа», затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 05.02 2008 р.№ 651.

В ході пленарного засідання були внесені зміни до положення «Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу в залежності від типу рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста», затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 23.12. 2005 р. № 405. Прийнято рішення про деякі питання діяльності комунальних аптечних закладів м.Біла Церква.

На засіданні також було розглянуто ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради  – К.Бугайчук, А.Король, О.Дудник (фракція Партії регіонів), С.Беркут, М.Бондаренко, В.Малюк, О. Кучер  (фракція ВО «Батьківщина»), Л.Дригало (фракція Народної партії), О.Марченко, В.Хмельницький (фракція ВО «Свобода»), Г.Дикий, С.Макушин ( депутська група «За зміни Білої Церкви»), Д.Поліщук, Я.Яременко.

В різному виступили депутати міської ради В.Малюк, В. Бондаренко(фракція ВО «Батьківщина»),  Я.Яременко.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенников, прокурор м.Біла Церква Г.Мельник, представники ряду міських громадських організацій та ЗМІ міста.

Опубліковано: 26 вересня 2013 року