Пленарне засідання сорок четвертої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання

04 липня  відбулось пленарне засідання сорок четвертої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому були розглянуті питання, які винесені на розгляд сесії міської ради.

В ході сесійного засідання депутати міської ради підтримали депутатський запит Л.Дригало (фракція Народної партії).

Під час сесійного засідання було внесено зміни та доповнення до  рішення  міської  ради від  25.12.2012р. № 849-35-VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2013 рік».

Депутати міської ради  прийняли рішення про обмеження руху по вулицях міста Біла Церква в зв’язку з високим температурним режимом та про деякі питання щодо передачі нежитлових будівель.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – В.Коверда, А.Король (фракція Партії регіонів), С.Беркут (фракція ВО «Батьківщина»), Л.Дригало, В.Ямковий, (фракція Народної партії), О.Марченко, В.Хмельницький (фракція ВО «Свобода»), депутат Я.Яременко.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенников, заступник прокурора м. Біла Церква О.Агудалічев, начальник відділення ДАІ Білоцерківського МВ (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) ГУ МВС України в Київській області В.Федорчук, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, представники міських громадських  організацій та ЗМІ міста.

Опубліковано: 04 липня 2013 року