Пленарне засідання сімдесят першої сесії Білоцерківської міської ради

29 січня відбулось пленарне засідання сімдесят першої  сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому були обговорені питання, які винесені на розгляд сесії міської ради.

В ході засідання депутати міської ради внесли зміни та доповнення до  рішення  міської  ради від 30.12.2014 р.  № 1378-69-VI   «Про бюджет м.Біла Церква  на 2015 рік», в частині видатків по бюджету розвитку міста, встановили податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Депутати міської ради також прийняли рішення про розподіл коштів цільового фонду Білоцерківської міської ради та затвердили ліквідаційний баланс комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячого будинку «Материнка».

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради  – С.Беркут, М.Бондаренко, К.Бугайчук, Г.Дикий, О.Дудник, С.Істомін, А.Король, С.Кривий, О.Кучер, В.Кушнір, В.Малюк, Л.Маринкевич, С.Масюк, К.Олійник, О.Ореховський, Ю.Петрик, В.Титатенко, Я.Ямковий, Я. Яременко, заступник  міського голови  В.Гнатюк, перший заступник начальника Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Київській області О.Чустіль.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, заступник прокурора м.Біла Церква О.Агудалічев, представники ряду міських громадських організацій та ЗМІ.

Опубліковано: 29 січня 2015 року