Пленарне засідання шістдесят другої сесії Білоцерківської міської ради

29 серпня відбулось пленарне засідання шістдесят другої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання депутати міської ради прийняли звернення  до білоцерківців з проханням зберігати злагоду і спокій в місті, проявити витримку та виваженість, громадське порозуміння та взаємну підтримку заради збереження миру в державі та її територіальної цілісності.

Депутати міської ради також підтримали звернення до Міністра оборони України В.Гелетея, голови Служби безпеки України В.Наливайченка, голови Київської обласної державної адміністрації В.Шандри з проханням вжити всіх необхідних заходів щодо пошуку і визволення полоненого майора О.Шкурка, який потребує негайної медичної допомоги.

В ході сесійного засідання депутати міської ради  прийняли рішення про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки юридичним особам і фізичним особам-підприємцям та громадянам.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – М.Бондаренко, Г.Дикий.

В різному виступили депутати міської ради - С.Беркут, К.Бугайчук, С.Істомін, О.Ліневич, В.Маршалок, Т.Сербин.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, начальники ряду структурних підрозділів міської ради.

Опубліковано: 29 серпня 2014 року