Пленарне засідання п’ятдесят першої сесії Білоцерківської міської ради

26 грудня  відбулось пленарне засідання п’ятдесят першої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутати міської ради взяли до відома звіт міського голови В.Савчука про роботу Білоцерківської  міської ради та виконавчого комітету за 2013 р., затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку м.Біла  Церква на 2014 р., план діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 р.

Депутати міської ради внесли зміни та доповнення до рішення  міської  ради від  25.12.2012р. № 849-35-VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2013р.», затвердили умови конкурсу  щодо передачі в концесію цілісного майнового комплексу  комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа», статут Будинку урочистих подій у новій редакції, перелік комунальних закладів культури базової мережі м. Біла Церква.

Під час засідання депутати  також затвердили план роботи Білоцерківської міської ради VІ  скликання на 2014 р., внесли зміни до Порядку відрахування комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу), затвердженого  рішенням міської ради від 27.03.2008р. №672, а також розглянули ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради  – К.Бугайчук, В.Маршалок, В.Коверда, В.Рабенок (фракція Партії регіонів), М.Бондаренко, В.Малюк (фракція ВО «Батьківщина»), В.Ямковий, Л.Дригало (фракція Народної партії),  О.Марченко, В.Хмельницький, Л.Маринкевич  (фракція ВО «Свобода»), Д.Поліщук (депутатська група «За зміни Білої Церкви»), заступник міського голови В.Гнатюк.

В різному виступили депутат міської ради   В.Борзак (депутатська група «За зміни Білої Церкви»), який доповів про виконання ряду протокольних доручень,  депутати міської ради В.Ямковий (фракція Народної партії),  В.Коверда (фракція Партії регіонів),  М.Бондаренко (фракція ВО «Батьківщина»),  Я.Яременко (позафракційний).

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради,  начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенников,  начальник Білоцерківського міжрайонного відділу Управління СБУ в м.Києві і Київській області Р.Шульжук,  прокурор м.Біла Церква Г.Мельник, начальник Білоцерківського міськрайонного управління юстиції А.Гой, представники ряду міських громадських організацій та ЗМІ.

Опубліковано: 27 грудня 2013 року