Пленарне засідання п’ятдесят другої сесії Білоцерківської міської ради

30 грудня  відбулось пленарне засідання п’ятдесят другої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому були розглянуті питання, які винесені на розгляд сесії міської ради.

В ході сесійного засідання депутати міської ради прийняли рішення про надання пільг за оренду нежитлових приміщень ряду комунальних підприємств міської ради, міських громадських об’єднань та інших установ, про використання орендної плати та плати за суборенду об’єктів міської комунальної власності.

Депутати міської ради прийняли рішення затвердити інструкцію для заявників, інформацію про оголошення конкурсу, конкурсну документацію для проведення конкурсу щодо передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа», утворити конкурсну комісію та затвердити її склад і порядок роботи.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – К.Бугайчук, С.Кривий (фракція Партії регіонів), В.Малюк (фракція ВО «Батьківщина»), В.Ямковий, Л.Дригало (фракція Народної партії), В.Хмельницький (фракція ВО «Свобода»), Д.Поліщук (депутатська група «За зміни Білої Церкви»), заступник міського голови В.Гнатюк.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенников,  представники ряду міських громадських організацій та ЗМІ.

Опубліковано: 30 грудня 2013 року