Пленарне засідання першої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання

24 листопада  відбулось пленарне засідання першої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання.

Голова Білоцерківської міської виборчої комісії Київської області Г.Кукса оголосив результати виборів міського голови та депутатів Білоцерківської міської ради VІІ скликання. Відповідно до Постанови Білоцерківської міської виборчої комісії №157 від 16.11.2015р. проведено реєстрацію міського голови Г.Дикого та відповідно Постанов №138 від 06.11.2005р., №141 від 09.11.2005р., №150 від 13.11.2015р, №158 від 17.11.2015р. - 42 депутатів Білоцерківської міської ради.

Новообраний міський голова Г.Дикий та новообраний депутатський корпус Білоцерківської міської ради склали присягу перед громадою міста та засвідчили її підписами.

В ході сесійного засідання, яке продовжив  міський голова Г.Дикий, було обрано лічильну комісію Білоцерківської міської ради та підтримано рішення про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування міському голові Г.Дикому.

В роботі сесії взяли участь ряд депутатів Київської обласної ради, заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради,  представники деяких міських громадських організацій та ЗМІ.

Опубліковано: 24 листопада 2015 року