Пленарне засідання двадцять другої сесії Білоцерківської міської ради

06 березня відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

На пленарному засіданні депутати міської ради підтримали депутатський запит депутата міської ради К.Бугайчука (фракція Партії регіонів) до  голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка з проханням передати в комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква комунальне підприємство Київської обласної ради «Білоцерківсвітло» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області з метою забезпечення надання послуг даним підприємством на якісно вищому рівні.

В ході сесійного засідання депутати міської ради прийняли рішення про розроблення проекту внесення змін до генерального плану міста Біла Церква та викладення додатку 2 рішення Білоцерківської міської ради від 28 жовтня 2010р. № 1362 «Про деякі питання щодо Програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м.Біла Церква на період 2010-2014рр.» в новій редакції.

В обговоренні питання взяли участь депутати міської ради – В.Бараннік, В.Коверда, В.Маршалок             (фракція Партії регіонів), М.Бондаренко (фракція ВО»Батьківщина»), Л.Маринкевич, В.Панасов  (фракція ВО «Свобода»), Л.Дригало (фракція Народної партії), В.Борзак (фракція ПП «Фронт змін»), Я.Яременко (депутатська група «Патріоти міста»), начальник управління містобудування та архітектури міської ради Г.Кревський

В роботі сесії взяли участь, заступники міського голови, члени виконавчого комітету та керівники структурних підрозділів міської ради, представники ЗМІ міста.

Опубліковано: 07 березня 2012 року