Пленарне засідання другої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання

11 грудня  відбулось пленарне засідання другої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Г.Дикий.

Перед початком засідання міський голова повідомив присутнім про створення у міській раді депутатських фракцій політичної партії «Об’єднання Самопоміч», політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» в м.Біла Церква Київської області, політичної партії «Українське об’єднання патріотів -Укроп».

В ході сесійного засідання депутати міської ради обрали секретарем Білоцерківської міської ради – Б.Смутка та затвердили Регламент Білоцерківської міської ради VІІ скликання.

Депутати міської ради також затвеpдили Положення пpо постiйнi комiсiї Бiлоцеpкiвської мiської ради, прийняли рішення про утворення постійних комісії ради, затвердивши їх склад та обравши голови комісій.

На засіданні депутати міської ради прийняли рішення про утворення виконавчого комітету  міської ради, визначення його чисельності та  затвердили його персональний склад, внесли зміни та доповнення до  рішення  міської ради від 30.12.2014р. №1378-69-VI«Про бюджет м.Біла Церква на 2015рік».

В обговоренні питань взяли участь  депутати Київської обласної ради - В.Хмельницький, М.Запаскін, депутати міської ради - В.Бабенко, С.Беркут, І.Гейло, В.Гламазда, М. Дашкевич, А.Король, В.Кошель, С.Мартинюк, Ю.Оселедько, В.Панасов, С.Підпалий, О.Хозєєв.

В роботі сесії взяли участь ряд депутатів Київської обласної ради, заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради,  представники деяких міських громадських організацій та ЗМІ.

Опубліковано: 11 грудня 2015 року