Підведення підсумків ІV міського фотоконкурсу «Біла Церква очима молодих»

19 вересня в м.Біла Церква відбулося підведення підсумків ІV міського фотоконкурсу «Біла Церква очима молодих», який проводився за сприяння міського голови В.Савчука.

Метою даного конкурсу є виховання у молоді міста активної громадянської позиції, любові до рідного міста, формування естетичного смаку, пошуку та розкриття творчих здібностей у жанрі фотомистецтва, його популяризації серед молоді.

В конкурсі взяли участь 63 учасники віком до 35 років, які представили 278 роботи.

В ході заходу заступник міського голови М.Антонюк привітав учасників конкурсу та нагородив дипломами Білоцерківської міської ради з цінними подарунками переможців у шести номінаціях. Гран-прі фотоконкурсу «Біла Церква очима молодих» була відзначена вихованка Станції юних техніків М.Стогній за роботу «Як час минає швидко…».

В заході взяли участь начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 20 вересня 2013 року