Підсумки весняного двомісячника санітарної очистки та благоустрою Білої Церкви

Під час прес-конференції для представників міських ЗМІ, яка відбулася 23 травня, міський голова Геннадій Дикий поінформував про ряд важливих заходів, які проводяться міською владою щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви.

Зокрема, зупинився на підсумках весняної толоки в Білій Церкві , яка  тривала з 21 березня по 22 травня.

Міський голова наголосив, що цьогорічна толока була найуспішніша за останні роки: «Раніше місто активно прибирали лише під час виборів. У цьому році, крім закріплених за установами, підприємствами та організаціями територій, які традиційно прибралися,  було визначено території, які ні за ким не закріплені, проте  потребували прибирання. До управління житлово-комунального господарства  надійшло більше 40 заявок від громадських організацій та політичнихпартій, які виявили бажання здійснити благоустрій вибраних ними ділянок».

Геннадій Дикий відмітив, що  за час поведення толоки було:

-          ліквідовано 54 несанкціонованих сміттєзвалищ (наприклад, в Гайку та на Східній);

-          зібрано сміття - 1235 м3 (наприклад, один автомобіль ЗІЛ може перевезти 6 кубометрів сміття, тобто за час толоки було зібрано та вивезено  сміття  206  ЗІЛів);

-          висаджено 612 дерев та 485кущів.

Загальна кількість білоцерківців, які взяли участь у заходах склала 2600 осіб.

На проведення заходів із санітарної очистки та благоустро  було витрачено– 102 тис. грн. Зокрема на:

-         інвентар – 12,2 тис.грн.;

-         ліквідацію стихійних сміттєзвалищ – 64 тис.грн.;

-         утримання контейнерів – 25,8 тис.грн;

- кущі, дерева - безкоштовно.

Під час прес-конференції міський голова подякував  усім білоцерківцям, які взяли участь в благоустрою та озелененню міста. Особливі слова подяки  висловив таким організаціям і установам: ГО «Зміни Білу Церкву», ГО «Українці Сходу», Приват банку, Білоцерківському училищу ППП ДКВС України, управлінню соціального захисту населення міської ради, ДНЗ №29 "Барвінок", Технолого-економічному коледжу Білоцерківського національного аграрного університету , загальноосвітнім школам  №№ 16, 18, 20, 23.

Опубліковано: 23 травня 2016 року