Підняття прапора Європейського Союзу

28 листопада в м.Біла Церква відбулося підняття прапора Європейського Союзу біля приміщення міської ради.

Міський голова В.Савчук зазначив, що підняття прапора в цей день є символічним, оскільки сьогодні розпочався саміт Східного партнерства у Вільнюсі. Відмітив, що міська влада підтримує обраний курс Президента України В.Ф.Януковича щодо Європейської інтеграції. Поінформував, що депутати міської ради на засіданні сорок сьомої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання прийняли рішення звернутися до Президента України В.Ф.Януковича, Голови Верховної Ради України В.Рибака, Прем’єр-Міністра України М.Азарова щодо підтримки заяви Верховної Ради України «Про реалізацію євро інтеграційних прагнень України та укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом». Акцентував увагу, що Президент України В.Ф.Янукович чітко висловив свою позицію, що Україна й надалі  продовжуватиме курс на євроінтеграцію.

В заході взяли участь депутати міської ради, представники структурних підрозділів міської ради та громадськість міста.

Опубліковано: 28 листопада 2013 року