Останні етапи підготовки до Дня міста Біла Церква

06 вересня відбулася чергова робоча нарада щодо підготовки до святкування 985-ї річниці заснування Білої Церкви, що відбудеться 16 вересня ц.р.

Під час наради заступник міського голови Ольга Настіна та представники структурних підрозділів міської ради, комунальних та приватних підприємств, інших організацій, обговорили ряд питань щодо організації святкування.

Присутні також мали можливість ознайомитись із детальною мапою свята та висловити свої пропозиції щодо покращення організації дійства. Було наголошено на тому, що свято планується дійсно масштабне та цікаве.

У заході взяли участь представники  структурних підрозділів Білоцерківської міської ради, комунальних та приватних підприємств та ін.

Опубліковано: 07 вересня 2017 року