Оригінальні клумби – ще один крок до красивого міста

Відповідно до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 14.06.2016 р. № 238 «Про проведення міського конкурсу на кращу клумбу до Дня міста» 6-8 вересня  поточного року відбувся огляд членами журі клумб та квітників,  створених підприємствами, організаціями, установами на своїх прилеглих територіях.

Оцінка конкурсу проводилась відповідно до Положення про проведення конкурсу у п’ятьох  категоріях. При оцінці клумб та квіткових композицій було враховано: підбір асортименту та вишуканий смак дизайнера; гармонійність квіткової композиції до архітектурного ансамблю вулиць; яскравість та кольорова гама клумби, квітника; рівень видової та сортової насиченості асортименту, інше.

Переможцями у І категорії «Підприємства, установи, організації» стали:

– ПП «Р. СТАЙЛ»;
– ПП «ЛЮКС ІНТЕР’ЄР»;
–    Газета «ГРИФ»;
–  Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський Будинок органної та камерної музики»;
–    Центр садівництва «Едем Флора»;

В ІІ категорії «Загальноосвітні школи та гімназії»:

–       Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області;
–       Білоцерківська гімназія № 2 Білоцерківської міської ради Київської області;
–    Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Білоцерківської міської ради Київської області.

В ІІІ категорії «Заклади науки»:

Переможцями серед вищих навчальних закладів стали:

– Білоцерківський Національний аграрний університет;
– Комунальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно – педагогічний коледж»;

В ІV категорії «Заклади охорони здоров’я»:

– Київська обласна дитяча лікарня № 2;
– Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2;
– Аптека № 250.

В V категорії «Заклади торгівлі та побутового обслуговування»:

– Ресторан "Yukatana";
– ФОП Коршак Тетяна Анатоліївна (магазин «Квіти»);
– Ресторан «Бельведер».

Підведення підсумків конкурс відбулося  10.09.2016 р. на Торговій площі на святковому майданчику в рамках відзначення  Дня міста.

Дякуємо всім учасникам конкурсу! Велике починається з малого, красиве місто починається із клумби – прикрашеної вами . Приєднуйтесь, наше місто заслуговує на те, щоб бути гарним не тільки в день народження.

Опубліковано: 12 вересня 2016 року