«Олімпійський день Київщини – 2021»

12 червня у місті Бориспіль відбувся традиційний спортивний захід «Олімпійський день Київщини – 2021».

Захід проводиться щорічно під патронатом Національного Олімпійського комітету України. На святі спорту були присутні: заступник міністра Міністерства молоді та спорту України Ніна Уманець, голова Київської ОДА Василь Володін, начальник управління молоді та спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв.

Під час змагань кожна громада Київської області мала можливість представити своїх спортсменів. Цього року участь взяли понад 1500 учасників різного віку з 34 ОТГ Київщини.

У програмі були змагання з 8-ми видів спорту: легка атлетика, шахи, гирьовий спорт, дартс, кидання ваги на дальність, перетягування канату, стрітбол, воркаут.

Команду Білоцерківської міської територіальної громади цього року представляли спортсмени та вихованці спортивних закладів міста.

За підсумками представники м. Біла Церква посіли такі місця:

Шахи: Федір Дишлюк  - 1 місце, Софія Шперкаль - 4 місце;

Легка атлетика 100м: Лада Каплуновська 1 місце - 100м;

Легка атлетика 400м: Єлізавета Ткаченко - 1 місце, Артем Любиш - 2 місце, Яна Черепенчук - 3 місце;

Легка атлетика 4000м: Даша Пазюк - 4 місце;

Гирьовий спорт (метання ваги): Олександр Білоконь – 4 місце;

Інвалідний спорт 100м: Антон Горобей – 2 місце, Антон Гринюк – 3 місце.

Наші дівчата усі потрапили в 10-ку найкращих серед 50 учасників.

У ході заходу міський голова Борисполя Володимир Борисенко зазначив, що Білоцерківська МТГ може пишатися своїми Олімпійцями, спортсменами та тренерами, а також побажав прийняти «Олімпійський день Київщини – 2022» на теренах нашого міста.

«Олімпійський день Київщини – 2021»

Опубліковано: 14 червня 2021 року