Олімпійське лелеченя завітало до Білої Церкви

17 грудня в місті Біла Церква, а саме у спортивному комплексі  ДЮСШ "Юність" пройшла фінальна частина Всеукраїнського проєкту під патронатом Національного Олімпійського комітету України "Олімпійське лелеченя-2021".

У змаганнях фінального етапу брали участь команди територіальних громад Київщини.

Після напружених годин змагань перше місце посіла Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов'янських мов, друге місце - Поправське навчально-виховне об’єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок", третє місце - Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17.

Всі без виключення учасники проєкту були нагороджені олімпійськими подарунками, медалями та грамотами.

Серед почесних гостей були присутні: голова відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський; начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Олексій Копишинський; перший заступник голови відділення НОК України в Київській області, почесний член НОК України Іван Куроченко;  керівник комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр олімпійської підготовки», призер Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби Іраклій  Ломтадзе; в.о. виконавчого директора відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий, заступник голови відділення НОК України в Київській області, директор ДЮСШ "Юність" Володимир Корнієнко(головний суддя змагань)

По завершенні всі учасники отримали масу позитивних емоцій та зробили спільне фото на згадку.

Олімпійське лелеченя завітало до Білої Церкви

Опубліковано: 20 грудня 2021 року