Обласний турнір з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат з нагоди свята Івана Купала

06 липня на пляжах міста Біла Церква (Центральному та пляжі мікрорайону Вокзальна) відбувся Обласний турнір  з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат з нагоди свята Івана Купала.

У турнірі взяли участь 18 команд з Київської області – 7 команд юнаків та 11 команд дівчат. Юні волейболісти змагались у двох вікових категоріях 2002 року народження та 2004 року народження.

Організаторами турніру виступили: Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх».

Під час проведення «Купальських гулянь» на Центральному пляжі міста найсильніших учасників змагань було нагороджено кубками, медалями та дипломами.

Переможці та призери обласного турніру  з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат з нагоди свята Івана Купала:

Серед юнаків 2002 року народження:

I місце – Максим Терещенко / Даніїл Чудінов

II місце – Максим Маліновський / Дмитро Песляк

III місце – Ярослав Кострубін / Микола Бондар

Серед дівчат 2002 року народження

I місце – Ярослава Гончарук / Анна Ільченко

II місце – Яна Усова / Маргарита Кошелева

III місце – Аріна Бойка / Малена Черній

Серед юнаків 2004 року народження

I місце – Дмитро Пустовіт / Андрій Ковбасюк

II місце – Антон Щепановський / Дмитро Цалай

III місце – Денис Ільченко / Андрій Міхненко

Серед дівчат 2004 року народження

I місце – Ярослава Гончарук / Анна Ільченко

II місце – Анастасія Скрипківська / Анастасія Джима

III місце – Крістіна Батура / Інна Ільницька

У заході взяли участь народний депутат України Хвича Мепарашвілі, заступник начальника управління з питань молоді та спорту – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради  Валентина Коросько,  директор КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк та представники громадськості.

Вітаємо переможців та призерів з вдалим виступом на змаганнях та побажаємо наступних звитяг!

Опубліковано: 11 липня 2019 року