Обласний семінар керівників міських та районних організацій Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану

27 квітня в м.Біла Церква був проведений обласний семінар керівників міських та районних організацій Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Виступаючи на відкритті семінару, міський голова В.Савчук поінформував учасників семінару про основні напрямки роботи міської влади щодо соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів,зупинився на питаннях співпраці з громадськими організаціями, що опікуються проблемами малозахищенних категорій білоцерківців, акцентував увагу на необхідності патріотичного виховання молоді.

В ході семінару учасники обговорили підсумки роботи організації за перший квартал 2013 року, завдання щодо підготовки до відзначення 25-ї річниці виводу військ з Афганістану та 9-ї річниці Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Присутні також обмінялися досвідом роботи щодо співпраці міських та районних організацій Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)з місцевими органами влади ,акцентували увагу на необхідності  підвищення рівня активності  ряду міських та районних організацій.

В рамках семінару відбулося покладання квітів до пам’ятника-каплички Георгія Побідоносця,в якому взяли участь міський голова Білої Церкви В.Савчук, заступник голови Київської облдержадміністрації Т.Подашевська,голова Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) І.Коваль,голова  Білоцерківської міської громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) В.Косоротов, керівники міських та районних організацій Київської обласної організації УСВА(воїнів-інтернаціоналістів).

Опубліковано: 29 квітня 2013 року