Обласний фестиваль з велоспорту

23 жовтня в м. Біла Церква відбувся обласний фестиваль з велоспорту.

Учасників заходу привітав заступник голови Київської обласної державної адміністрації Є.Головін, який акцентував увагу присутніх на постійній підтримці обласної влади спортивних заходів на Київщині, та Білій Церкві зокрема, відмітив важливість залучення молоді до занять спортом та здорового способу життя.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив, що місто Біла Церква має славні спортивні традиції, відмітив, що наші спортсмени створюють позитивний імідж України у світі та побажав учасникам високих спортивних результатів.

Перед початком старту  учасники змагань поклали квіти до Вічного Вогню  в парку Слави.

Участь у заході взяли начальник управління з питань фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації В.Стеценко, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, представники ЗМІ.

Опубліковано: 24 жовтня 2012 року