Обговорення проекту Статуту міста добігає кінця

27 вересня відбулася чергова відкрита дискусія по обговоренню ряду положень Статуту територіальної громади м.Біла Церква.

Під час спілкування присутні спільно обговорили проект Статуту, а також механізми їх реалізації. У дискусії взяли участь представники міської ради, комунальних підприємств міської ради та громадськості, місцеві ЗМІ.

Присутні в ході дискусії обговорили ряд розділів та додатків проекту Статуту, надали пропозиції щодо:

- порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування міста Біла Церква;

- положення про консультації з громадськістю в м.Біла Церква;

- положення про електронні петиції в Білій Церкві ;

- про звітування Білоцерківського міського голови, постійних комісій міської ради та депутатів міської ради;

- порядок інформування про діяльність комунальних підприємств.

Міський голова Геннадій Дикий, ініціювавши навесні цього року розробку проекту Статуту територіальної громади міста, неодноразово зазначав на важливості прийняття статуту, який значно розширить можливості білоцерківчан брати участь у вирішенні питань місцевого самоврядування, здійснювати контроль за роботою органів влади.

Наступним етапом обговорення стане електронне опитування мешканців і збір пропозицій щодо розділів, які залишилися ще не опрацьованими, а також широке обговорення проекту документу та всіх зауважень, які надійшли. Всі ці заходи спрямовані на те, щоб була почута думка мешканців, щоб  після ухвалення цього документу Білоцеркіською міською радою, місто і білоцерківчани жили по Статуту, де враховані побажання і пропозиції громадськості.

Міська влада і громадськість мають об’єднати свої зусилля довкола затвердження нової  редакції Статуту територіальної громади міста Біла Церква та положення про механізми місцевої демократії.

Після обговорення проект Статуту буде винесений на затвердження сесії Білоцерківської міської ради. Ознайомитися з проектом Статуту можна на офіційному сайті http://www.bc-rada.gov.ua/node/1852

Опубліковано: 28 вересня 2016 року