Обговорення оновленого генерального плану м.Біла Церква

20 березня в м.Біла Церква відбулася нарада щодо обговорення оновленого генерального плану міста. Вів нараду заступник міського голови В.Сокол.

Заступник міського голови В.Сокол поінформував присутніх про роботу міської влади щодо оновленого генерального плану Білої Церкви. Зокрема, вже проведена активізація існуючого генерального плану, тобто розроблена електронна модель, із врахуванням загальнодержавних масштабу та Державного земельного кадастру.Це надасть можливість розробити план зонування території Білої Церкви, землеупорядкування, індексно –кадастрову карту, містобудівну документацію та, в подальшому, затвердити межі міста.

Присутні на нараді також були ознайомлені із законодавством України, яке регулює земельні відносини, обговорили шляхи залучення до меж міста  територій, які фактично перебувають в Білій Церкві , а юридично – належать сільським радам, які межують з містом та наголосили на необхідності розробки чіткого плану реалізації  етапів, що приведуть до затвердження нових меж Білої Церкви та містобудівної документації.

В нараді взяли участь депутати міської ради, начальник управління містобудування та архітектури міської ради Г.Кревський, генеральний директор ТОВ «Експертцентр» В.Бакай, представники міських ЗМІ.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН 1985 року

Зонування згідно грошової оцінки

План існуючого використання території в розрізі з магістралями згідно Генерального Плану 1985 року

План існуючого використання територій