Новий автомобіль екстреної медичної допомоги – для збереження життя та здоров’я білоцерківців

23 січня відбулася передача автомобілю екстреної медичної допомоги для Білоцерківської філії комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» - Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги.

Новий автомобіль марки «Ford», оснащений  сучасним обладнанням, яке необхідне для надання невідкладної та екстреної медичної допомоги, поповнив автопарк медичної установи завдяки зусиллям Київської обласної ради за підтримки народних депутатів.

Крім автомобіля, для працівників Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги було закуплено літні та зимові комплекти одягу, а також необхідне медичне оснащення.

Народний депутат України Ірина Сисоєнко під час зустрічі наголосила, що завдяки підтримці Київської обласної влади вдається вирішувати низку важливих завдань, які цього потребують.

«Питання надання екстреної медичної допомоги – це питання національної безпеки. Усі ми добре знаємо, що від того, наскільки швидко приїздить машина «швидкої допомоги» в разі інсульту, інфаркту, дорожньо-транспортної пригоди тощо, та на скільки вона укомплектована всім необхідним обладнанням, залежить життя та здоров’я людини. Депутати Верховної Ради України, а також Київської обласної ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» і ряду інших політичних сил протягом двох років працюють у рамках Київської обласної програми «Вдосконалення екстреної медичної допомоги». За цей час у Білій Церкві було відкрито Єдину оперативно-диспетчерську службу, яка приймає та реагує на виклики з усієї Київщини; закуплено дві машини для надання екстреної медичної допомоги, одну з яких ми передаємо сьогодні і яка обслуговуватиме жителів саме Білої Церкви. Бажаю, аби всі білоцерківці були здоровими, а новий автомобіль тільки допомагав їм у цьому в разі потреби», - наголосила народний депутат.

Депутат Київської обласної ради, голова комісії з питань охорони здоров’я Київської обласної ради Наталія Бігарі відмітила, що цьогоріч для Київської області було закуплено 10 автомобілів для надання екстреної медичної допомоги, у тому числі й жителям Білої Церкви. Також висловила переконання, що за даний автомобіль допоможе фаховим лікарям та фельдшерам надавати якісну медичну допомогу і тим самим давсь змогу покращити здоров’я жителям Білої Церкви.

Під час заходу присутні ознайомилися з проходженням медпрацівниками станції екстреної медичної допомоги курсів «Професійна робота парамедика при травмі». Дані курси проводяться фахівцями з Литви, відповідно до всіх вимог надання медичної допомоги, які встановлені в країнах Євросоюзу та  мають на меті відпрацювання механізму дій у разі травм, у даному випадку – внаслідок автокатастрофи.

Присутні також оглянули автопарк підприємства, ознайомилися з роботою Єдиної оперативно-диспетчерської служби, яка працює на базі Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги, зустрілися з персоналом медичної установи тощо.

У заході взяли участь депутати Білоцерківської міської ради Сергій Наконечний, Андрій Лєонов, заступник міського голови Катерина Литвиненко, представники управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради, медичні працівники та ін.

Новий автомобіль екстреної медичної допомоги – для збереження життя та здоров’я білоцерківців


Опубліковано: 23 січня 2019 року
Поділитися