Нові призовники стали до лав ЗСУ

23 листопада у Білій Церкві у рамках осіннього призову відбулася відправка юнаків для проходження військової строкової служби в рядах Збройних сил України та Національної гвардії України. Цього дня близько 50 молодих призовників вирушили до збірного пункту у м. Київ, звідки будуть розподілені по військових частинах.

Із напутнім словом до юнаків звернувся міський голова Геннадій Дикий: «Мужність - це одна з чеснот, що виявляє моральну силу при подоланні страху. Істинна мужність виявляється у витримці і точному виконанні свого обов'язку навіть у важких обставинах. За 1,5 роки служби ви навчитеся найголовнішому, що має вміє кожна свідома людина - захищати свою Батьківщину, якщо буде у тому потреба. Візьміть від служби тільки найкраще, повертайтеся живими і здоровими. Біла Церква чекатиме на вас!»

Під час заходу Благочинний Білоцерківського району Української Помісної Православної церкви протоієрей Микола Гопайнич провів освячення призовників та побажав Божого благословення.

Також до присутніх звернулася голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк.

У заході взяли участь: рідні та друзі призовників, журналісти місцевих ЗМІ.

Нові призовники стали до лав ЗСУ

Опубліковано: 23 листопада 2021 року