Національна прем`єра фільму «ВОЇНИ ДУХУ»

По всій Україні розпочалися та тривають покази національної прем`єри фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Це загальнодержавна патріотично-виховна подія для молодого покоління і актуальна культурно-просвітницька акція України. Приклад для громадян, як залишатися людяними і незламними у найважчих доленосних ситуаціях.

Покази національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» відбуватимуться у місті Біла Церква з 09 лютого по 15 лютого ц.р. у кінотеатрі ім. О.Довженка. Героями фільму є герої АТО, один із яких проживає в нашому місті – Юрій Шкаруба.

Запрошуємо всіх бажаючих мешканців та гостів міста  Біла Церква відвідати кінотеатр та подивитися сучасне українське патріотичне військове кіно. Покажімо кіноіндустрії, що кіно про наших Захисників затребуване свідомою громадою, цікаве освіченому глядачу.

Опубліковано: 07 лютого 2017 року