Нарада з вирішення питань функціонування гуртожитку по вул. Росьова, 14а

27 жовтня  в м. Біла Церква відбулася нарада з вирішення питань функціонування гуртожитку по вул. Росьова, 14а, який знаходиться в підпорядкуванні Білоцерківського професійного технічного училища  № 15. Провів нараду керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

В ході заходу присутні обговорили технічний стан гуртожитку по вул. Росьова, 14а та розглянули можливість передачі споруди у комунальну власність м. Біла Церква, зупинились на проблемних питаннях фінансування та функціонування.

Основними проблемами є:

-         руйнування даху та стін споруди;

-         відсутність системи опалення;

-         створення в майбутньому фонду службового житла для працівників закладів освіти та ін.

За результатами наради було прийняте рішення щодо підготовки організаційних заходів по можливій передачі гуртожитку (вул. Росьова, 14а) в комунальну власність Білої Церкви.

В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів міської ради та директор Білоцерківського професійного технічного училища  № 15 Сергій Шпак.

Опубліковано: 27 жовтня 2016 року