Нарада з питань надання допомоги військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям

08 квітня в м.Біла Церква відбулася нарада з питань надання допомоги  військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям. Вів нараду міський голова В.Савчук.

Міський голова поінформував присутніх про заходи, які проводить міська влада щодо надання допомоги військовослужбовцям, які брали участь в АТО,     відмітив важливість створення в Білій Церкві системи надання медичної та психологічної реабілітації, зупинився на необхідності моніторингу стану соціально-побутових умов проживання демобілізованих воїнів та їх сімей.

Присутні також обговорили питання щодо соціального та правового захисту військовослужбовців, важливості співпраці міської влади, підприємців міста  волонтерського руху щодо організації відповідної роботи. Зупинилися на основних проблемах щодо забезпечення лікарняних закладів міста необхідними лікарняними препаратами.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, військовий комісар Білоцерківського об’єднаного військового комісаріату І.Корба, керівники лікарняних закладів міста, представники 72-ї окремої механізованої бригади та 1232-ого Білоцерківського окремого зенітно-ракетного полку, керівники ряду структурних підрозділів міської ради, представники громадськості, журналісти міських ЗМІ та ін.

Опубліковано: 08 квітня 2015 року