Нарада з головами дільничних виборчих комісій

22 жовтня в м.Біла Церква відбулася нарада з головами дільничних виборчих комісій одномандатного виборчого округу №90 виборів народних депутатів 28 жовтня 2012року. Вів нараду міський голова В.Савчук.

В ході наради міський голова  зупинився на заходах, які необхідно провести головам дільничних виборчих комісій щодо забезпечення відкритості, прозорості, демократичності та законності проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня ц.р. Акцентував увагу на важливості співпраці членів дільничних виборчих комісій та дільничних інспекторів міліції по забезпеченню громадського порядку в ході виборів народних депутатів 28 жовтня 2012року.

Під час наради також були обговорені  питання щодо прав і обов’язків  членів дільничних виборчих комісій та представників правоохоронних органів, роботи системи відеоспостереження  та забезпечення протипожежної безпеки  в ході проведення  виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012р.

Перед присутніми виступили та дали відповіді на поставлені питання юрист окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України  одномандатного виборчого округу №90 А.Григор’єв, начальник центру телекомунікаційних послуг№1 Київської обласної філії ПАТ «Укртелеком» М.Зорін, голова правління громадської організації «Професійна спілка в галузі пожежної та техногенної безпеки» О.Корнієнко.

В нараді взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, голова окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України  одномандатного виборчого округу №90 В.Підгайна.

Опубліковано: 23 жовтня 2012 року