Нарада в управлінні Пенсійного фонду України в м.Біла Церква за підсумками роботи в 2012році

06 лютого в управлінні Пенсійного фонду України в м.Біла Церква відбулася нарада за підсумками роботи управління в 2012році.

В ході наради начальник управління В.Дебольська проаналізувала роботу управління в минулому році.

Перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Київській області В.Верещак акцентував увагу на основних завданнях роботи управління в 2013році та пріоритетних напрямках на поточний рік.

В нараді взяли участь керуючий справами виконкому Білоцерківської міської ради Н.Дудко, заступник начальника міського відділу Державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції В.Омельчук, голови профспілкових комітетів ряду підприємств міста, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 07 лютого 2013 року