Нагородження військовослужбовців-резервістів

11 жовтня в  Білоцерківському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулося  зібрання та нагородження грамотами і цінними подарунками (грошовими преміями) 10 військовослужбовців-резервістів.

В період з 24 вересня по 06 жовтня ц.р. були проведені 12-ти денні навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги, на які було залучено 83 резервістів-білоцерківців (учасників АТО).

За дорученням міського голови Геннадія Дикого перед присутніми  виступив керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський, який зазначив, що Біла Церква пишається такими героями-патріотами, які захищають суверенітет, незалежність та територіальну цілісність нашої держави перебуваючи на Сході України в зоні антитерористичної операції.

В заході  взяли участь військовий комісар Білоцерківського ОМВК – полковник – Ігор Богданевич, представники Білоцерківської районної державної адміністрації та військовослужбовці-резервісти.

Опубліковано: 11 жовтня 2016 року