Нагородження учасників Всеукраїнського дитячого хокейного турніру «Супер-Контік» JuniorHockeyCup»

17 травня в м.Біла Церква відбулася церемонія нагородження учасників Всеукраїнського дитячого хокейного турніру «Супер-Контік»JuniorHockeyCup».

Турнір, в якому взяли участь 6 дитячих хокейних команд, проходив в місті з 15 по 17 травня ц.р. на «Льодовій арені».

За підсумками гри, перемогу здобула команда «Донбас» (м. Донецьк). Команда м.Біла Церква «Білий Барс» посіла 3 місце.

Переможці та учасники хокейного турніру були нагороджені кубками, медалями, грамотами та отримали солодощі.

В заході взяли участь генеральний директор хокейного клубу "Донбас" О.Брага, офиційний представник компанії ПрАТ «ВО «Конті»О. Краснухіна та ін.

Опубліковано: 19 травня 2015 року