На Водохреща будь-яка вода є цілющою

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

В цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі освячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми, домівки і тварин. Залишається загадкою той факт, що вода з Водохреща не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року.

Цього дня в храмах міста відбулися літургії, після чого пройшов традиційний обряд освячення води.

Чимало білоцерківців зануритись в крижану ополонку щоб отримати здоров’я на весь прийдешній рік.

В заходах взяли участь митрополит Білоцерківський і Богуславський Української православної церкви Августин, настоятель церкви Святої Покрови Української православної церкви Київського патріархату М. Гопайнич,  депутати та члени виконкому Білоцерківської міської ради.

Опубліковано: 19 січня 2016 року