На прийомі у міського голови

20 вересня міський голова Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян.

Питання, з якими зверталися жителі міста, стосувалися загально-громадських та особистих питань.

Так, у декількох осіб були  прохання щодо сприяння виділення їм житла, установці теплових лічильників, забезпечення гарячим водопостачанням, допомоги у ремонті приватних помешкань та в під’їздах багатоквартирних будинків, проведення обстеження технічного стану помешкань,  проханням надати матеріальну допомогу та отримати роз’яснення щодо виплат коштів постраждалим від аварії на ЧАЕС.

Білоцерківці акцентували увагу на необхідність проведення робіт з благоустрою на прибудинкових територіях деяких будинків,  ремонту асфальтного покриття на ділянках певних доріг та ін.

Всім громадянам, які звернулися до Геннадія Дикого, надано роз’яснення. Відповідним службам  були дані доручення щодо їх вирішення.

Нагадуємо!

Відділ звернень громадян знаходиться за адресою - м.Біла Церква, Торгова площа, 6.

Попередній запис на прийом здійснюється у відділі або за тел. 5-36-64.

Опубліковано: 21 вересня 2017 року