На порядку денному засідання виконавчого комітету

18 грудня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Схвалено проект бюджету на 2018 рік

Члени виконавчого комітету схвалили проект рішення Білоцерківської міської ради «Про бюджет м. Біла Церква на 2018 рік». Проект буде винесено за чергове засідання сесії міської ради.   Доповідала дане питання начальник міського фінансового  управління Світлана Терещук.

Варто зазначити, що на 2018 рік визначено:

- доходи місцевого бюджету у сумі 1 718 249 916  грн, в тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету 1 681 378 436 грн, доходи спеціального фонду місцевого бюджету 36 871 480 грн, у тому числі бюджету розвитку 5 290 000  грн;

- видатки місцевого бюджету у сумі 1 730 249 916  грн, в тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету 1 591 378 436  грн, видатки спеціального фонду місцевого бюджету 138 871 480 грн;

- повернення кредитів до місцевого бюджету у сумі 24 000  грн, у тому числі повернення кредитів до спеціального фонду місцевого бюджету 24 000 грн;

- надання кредитів з місцевого бюджету у сумі 24 000 грн, у тому числі надання кредитів із спеціального фонду місцевого бюджету 24 000 грн;

- профіцит загального фонду місцевого бюджету у сумі 90 000 000 грн, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду;

- дефіцит спеціального фонду місцевого бюджету у сумі 102 000 000 грн джерелами покриття якого визначити - надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку(спеціального фонду) – 90 000 000 грн., залучення кредиту Північної екологічної корпорації (НЕФКО) – 12 000 000 грн.

Загальний та спеціальний фонд місцевого бюджету є збалансованим.

Детальніше із проектом рішення Білоцерківської міської ради «Про бюджет м. Біла Церква на 2018 рік» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті  Білоцерківської міської ради (http://www.bc-rada.gov.ua/node/3193)

Затверджено фінансові плани КП БМР

Під час засідання було затверджено фінансові плани на 2018 рік комунальних підприємств Білоцерківської міської ради

Слід зазначити, що на даний час функціонує тридцять комунальних підприємств. Плани були погоджені членами комісії по здійсненню контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності міста. Всі підприємства є незбитковими (за виключенням КП БМР «Тепломережа», через об’єктивні причини, які не залежать від самого підприємства, оскільки із держбюджету із 2015року не здійснюється повернення компенсації).

Фінансові плани розраховувалися із врахуванням підсумків роботи КП за 9 місяців поточного року та прогнозу на 2018рік. Зокрема, містили інформацію про прибуток/збиток підприємств, собівартість, адміністративні витрати, витрати на заробітну плату та дані про кредиторську чи дебіторську заборгованість, якщо така присутні на підприємстві.

На наступний рік заплановано 2 млн грн прибутку від комунальних підприємств.

Аби Новорічно-Різдвяні свята були належно організовані

Членами виконавчого комітету було підтримано рішення про відзначення загальнодержавних, релігійних Новорічно-Різдвяних свят у м.Біла Церква.  Дані свята будуть відзначатися у місті  в період з 19 грудня ц.р. до 13 січня 2018р. включно. Основним місцем відзначення свят визначено територію парку культури  та відпочинку ім.Т.Шевченка, Торгову площу та вул.Л.Курбаса.

Відповідно до рішення, відповідальним структурним підрозділам доручено організувати та  провести видовищно-розважальні святкування, створити та розмістити рекламну та інформаційну  продукцію, а також святкове оформлення міста із встановленням новорічної атрибутики, організувати  святкові сільськогосподарські ярмарки 30 грудня та 14 січня та ін.

Комунальному підприємству БМР «Тролейбусне управління»  доручено продовжити графік роботи транспорту з 31 грудня 2017р. на 01 січня 2018р. та з 06 на 07 січня 2018р., а приватним підприємствам-перевізникам рекомендовано внести такі ж зміни до графіків руху.

Для уникнення дорожньо-транспортних пригод  та підвищення безпеки дорожнього руху з 20.12.2017р. по 14.01.2018р. передбачено обмежити рух по вул. Л.Курбаса.

Під час засідання виконавчого комітету було також :

- затверджено плани роботи виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  на 2018 рік та на перший квартал наступного року;

- прийнято рішення про деякі питання забезпечення жителів міста м.Біла Церква муніципальним житлом та 2013-2018рр. та про деякі питання захисту майнових та житлових прав дітей.

Опубліковано: 18 грудня 2017 року