Міжнародний день музики

02 жовтня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня  музики.

В ході урочистостей від імені міського голови В.Савчука присутніх зі святом привітав його заступник М.Антонюк. Зазначив, що  завдяки людям,  життя та творчість яких пов’язані з музикою - культурно, естетично та духовно розвивається молодь Білої Церкви  та з нагоди свята вручив  працівникам музичної сфери  грамоти міської ради та її виконавчого комітету з грошовими винагородами.

В ході заходу присутні мали змогу прослухати концертну програму у виконанні оркестру Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

В заході взяли участь начальник відділу культури і туризму міської ради П.Красножон, представники громадськості міста.

Опубліковано: 03 жовтня 2013 року