Міжклубні змагання з настільного тенісу

Центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради систематично організовує роботу з дітьми за місцем їх проживання. Одним із напрямів роботи є пропаганда здорового способу життя та розвиток фізичної активності підлітків.

Так, 18 березня, на базі дитячого клубу «Вікторія» (вул.Леваневського, 65), відбулись міжклубні змагання з настільного тенісу.

На змаганнях були представлені команди дитячо-юнацьких клубів:  «Надія», «Юність», «Супутник», «Перлина», «Вікторія» та дві команди від гуртка спортивних ігор.

У командному заліку першість отримав дитячий клуб «Юність», друге місце – «Вікторія», третє – гурток спортивних ігор дитячо-юнацького клубу «Вікторія».

В особистій першості міжклубних змагань з настільного тенісу серед юніорів призові місця вибороли:

1 – Ільченко Руслан (д\ю клуб «Юність»);

2 – Малик Даніїл  (д\ю клуб «Юність»);

3 – Алієв Тімур (д\ю клуб «Вікторія»).

Серед юнаків призові місця здобули:

1 – Проценко Вадим (д\ю клуб «Юність»);

2 – Султанов Андрій  (д\ю клуб «Супутник»);

3 – Зінченко Василь (д\ю клуб «Супутник»).

Змагання відбулися в традиційно теплій дружній атмосфері, принесли багато позитивних емоцій спортсменам та любителям  цієї гри.

Переможці турніру були нагороджені грамотами.

Опубліковано: 20 березня 2017 року