Мітинг з нагоди 69-ї річниці визволення м.Біла Церква від німецько-фашистських загарбників

04 січня відбувся мітинг з нагоди 69-ї річниці визволення м. Біла Церква від німецько-фашистських загарбників.

За дорученням міського голови В.Савчука його заступник М.Антонюк висловив слова вдячності ветеранам Великої Вітчизняної війни за їх подвиг і героїзм, проявлений в боях за визволення нашого міста та білоцерківцям, які своєю працею в тилу наближали День Перемоги і відбудовували зруйноване місто.

Присутніх також привітав учасник визволення України М.Ващенко.

В ході мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

В заході взяли участь депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 04 січня 2013 року