Мітинг та покладання квітів до Вічного вогню з нагоди 72-ї річниці визволення м. Біла Церква від німецько-фашистських загарбників

04 січня відбувся мітинг та покладання квітів до Вічного вогню  з нагоди 72-ї річниці визволення м. Біла Церква від німецько-фашистських загарбників.

Міський  голова Г.Дикий висловив слова вдячності ветеранам Великої Вітчизняної війни за їх подвиг і героїзм, проявлений в боях за визволення нашого міста, побажав присутнім мирного неба зазначив, що сьогоднішнє покоління має пам’ятати про героїзм воїнів-ветеранів.

Присутніх також привітав голова Білоцерківської райдержадміністрації В.Маршалок.

В ході мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

В заході взяли участь депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 04 січня 2016 року