Мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку з нагоди 198-ї річниці від дня його народження

09 березня в м.Біла Церква відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку з нагоди 198-ї річниці від дня його народження.

Від імені міського голови В.Савчука учасників заходу привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив на вагомій ролі творчості Великого Кобзаря у патріотичному вихованні молодого покоління, зазначив, що про Шевченка можна говорити як про поета, художника, громадського діяча, мислителя який, є національною гордістю українського народу.

В ході мітингу виступив також депутат міської ради М.Бондаренко (фракція ВО «Батьківщина»).

Переможці міського конкурсу читців поезій Т.Шевченка декламували його твори.

В заході взяли участь секретар міської ради О.Олійник, депутати міської ради, заступники міського голови, представники творчої інтелігенції та громадськості міста, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 12 березня 2012 року