Мітинг та покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку з нагоди 199-ої річниці від дня народження Великого Кобзаря

09 березня в Білій Церкві відбувся мітинг та  покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку з нагоди 199-ої річниці від дня народження Великого Кобзаря.

У своєму вітальному слові міський голова В.Савчук зазначив, що про Т.Г.Шевченка можна говорити як про поета, художника, громадського діяча, національного героя, який своїм талантом і творчістю навчає нас любити рідну землю, берегти мову, розвивати культуру, наголосив на вагомій ролі Великого Кобзаря у патріотичному вихованні молоді та розвитку національної свідомості.

Біля погруддя Т.Г.Шевченку художні колективи міста виконали пісні на слова відомого митця, а переможці міського конкурсу читців поезій Т.Шевченка декламували його твори.

У заході взяли участь депутат Київської обласної ради І.Шилов, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, учнівська та студентська молодь міста, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 11 березня 2013 року